Zabezpiecz swój telefon Xiaomi

19 Jun

Na pewno zdarzyło Ci się już kiedyś uszkodzić telefon komórkowy. Mogłeś niechcący zrzucić go z blatu czy biurka, po czym ujrzeć na jego ekranie piękną, długą rysę bądź całkowicie rozlane i rozmyte kolory. Nie są to sytuacje niecodziennie, bo każdego dnia tysiące osób na całym świecie w ten sposób niszczy swoje telefony, a potem uskarża się na to, że musi zainwestować w nowy smartfon Xiaomi. Jeśli jednak wcześniej pomyślałbyś o tych ewentualnych wypadkach, mógłbyś na tyle dobrze zabezpieczyć swój telefon, że nic nigdy by się z nim nie stało, nawet podczas twojego upadku.

 

Lepiej zapobiegać, niż żałować

 

Pomyśl najpierw o tym, gdzie zazwyczaj trzymasz swój telefon, gdy znajdujesz się poza domem. Jeśli jesteś kobietą, to masz to szczęście, że zawsze wsadzasz go do torebki, którą zapinasz na zamek, dzięki czemu stwarzasz dla niego barierę ochronną. Mężczyźni mają w tym przypadku zdecydowanie gorzej, bo rzadko kiedy noszą oni przy sobie saszetki czy jakiekolwiek torby, dlatego też chowają telefony przeważnie do kieszeni spodni. Z takiego miejsca smartfon Xiaomi może z łatwością się wysunąć i po prostu wypaść, przez co z impetem uderzy on o podłogę czy twardy beton. Gdybyś jednak miał specjalną opaskę MiBans, to do niej chowałbyś swoje urządzenie, trzymając je potem przy ramieniu bądź tułowiu. Ono na pewno nie zsunęłoby się z twojego ciała, bo zostało specjalnie stworzone do tego, aby bezpiecznie transportować w nim telefony komórkowe. Dodatkową ochronę zagwarantuje twojemu telefonowi etui – pokrowiec, do którego włożysz komórkę. Wybierając je, zdecyduj się na to zamykane, posiadające klapkę lub otwierane i zamykane tak jak książka czy zeszyt. Zabezpieczy ono bowiem nie tylko samą obudowę telefonu, ale też i jego ekran, który często najłatwiej się rozbija.

Skoro już tyle pieniędzy wydałeś na swój smartfon Xiaomi, drugie tyle możesz przeznaczyć na dodatki, jakie go świetnie zabezpieczą. Ochrona jest niesamowicie ważna dla smartfonów, które są na tyle delikatnymi sprzętami, że bez niej błyskawicznie ulegają uszkodzeniom.